24.12.2013 Veselé Vánoce a šťastný nový rok :-)

Merry Christmas - 2zxDk-cIzT - normal

30.7.2013 Ofinka na návštěvě !!!

  Fotografie zde.

 

 13.6.2013 ŠTĚŇÁTKA OSLAVILA SVOJE 1. NAROZENINY!!!

                 

Více fotek z oslavy naleznete zde

 

29.6.2013 Návštěva Oty

Foto naleznete zde.

 

3.5.2013 Otylka má 11 měsíců !!! heart

 

1.5.2013 Májová procházka střítežskou roklí

 Více fotek zde.

 

27.4.2013  COURSING ŘÁSNÁ

 Více fotek zde

 

13.4.2013  Otylka má 10 měsíců !!!heart

 

31.3.2013 VESELÉ VELIKONOCE !

 

13.3.2013 Otylka má 9 měsícůheart

 

2.3.2013 Dnes jsme podnikli výlet do údolí řeky Chrudimky.

V sobotu jsem si se svými dětmi a dvěma chlupáči vyrazila na nádherný výlet do údolí řeky Chrudimky. Sluníčko po dlouhé době zase svítilo, děti výskaly radostí a pejci vesele skotačili kolem nás. K svačině jsme si dali teplý čajík z termosky a bábovku, kterou jsem narychlo dopoledne upekla a chystali jsme se hledat sladký poklad. No prostě, hotová rodinná idylka:-) Cítili jsme se opravdu báječně. Až do té osudné chvíle... Při přecházení jedné z lávek přes řeku uklouzla naší Kordulce zadní noha. Zabalancovala a rychle se snažila zachytit předníma nohama o okraj lávky, ale neudržela se, udělala kotrmelec a záhy skončila ve studené a rozvodněné řece. Všichni jsme zděšením vykřikli...Kordulka bezmocně plácala nohama a všemožně se pokoušela dostat na kamennou zídku. Marně. Její bezmocné oči a záhy jen vykukující čumáček mě bez rozmyšlení také vrhly do proudu ledové vody. V zimní bundě, v čepici, v kalhotech i v pohorkách, s foťákem, mobilem a všemi doklady jsem plavala zachránit svého milovaného přítele...V té době už si nás všimli dva turisti, kteří rychle přispěchali na pomoc. Za tuto obětavou pomoc jsme jim nesmírně vděčni. Naštěstí už jsem byla u vyděšené Kordulky a držela ji pevně v náruči. Proud byl opravdu silný a měla jsem docala strach, aby nás nestrhl. Ale naštěstí díky nezištné pomoci neznámého turisty jsme se brzy dostaly zpět na bezpečný břeh. Obě jsme byly vyčerpané, promočené, v šoku, a přesto nesmírně šťastné a vděčné Bohu, že to tak dobře dopadlo.

Stačilo málo a mohla jsem o svého výjimečného pejska se zlatým srdíčkem přijít. Raději ani nemyslet...

Fotky zde (foceno před pádem do vody).

 

13.2.2013 Dnes má Otylka už 8 měsíců heart. Toto letí...

 

1.2.2013 Výlet na Polanku

 Dnes všechny naše holky podnikly krásný, i když poněkud bahnivý výlet na Polanku (Českomoravská vrchovina, rekreační oblast Toulovcovy Maštale)

 Více fotek zde

                                     

 

13.1.2013 Dnes má naše Otylka ( a všichni její sourozenci ) 7 měsíců heart.

 

12.1.2013 Dnes jsme opět navštívili Otíčka ( Bimba ) v jeho nové rodině.                                     Už je z něho pořádný kus chlapayes! Panička ho pěkně vykrmuje a rozmazluje samými dobrůtkami, takže jsem měla co dělat, abych ho vůbec uneslaa moje záda takovou tíhu bez úhony přežilalaugh. Bimbošek je takový "malý" - velký neposeda, takže kvůli své roztržitosti a dychtivosti po všem utrpěl nedávno i menší úraz pod okem, když v běhu narazil do rukojeti od kolečkasad. Naštěstí to ale dobře dopadlo, ani se nakonec nic nešilo. Takže: " Bimbošku, koukej pěkně paničku poslouchat a nevyváděj hlouposti, ať se o Tebe nemusíme bát!"cheeky

 Fotky z návštěvy u Oty najdete zde.

PS: A aby nás doma nebylo málo, tak jsme si z této návštěvy kromě skvělého zážitku odvezli i 2 morčátka, kterým budeme přes zimu dělat chůvuangelsmileylaugh.

 

7.1.2013 Dnes se nám ozvala panička od Olivky.

Moc ji chválila, jak bez problémů zvládla silvestrovské řádění i pobyt v hotelu na horách. Už umí, holka, spoustu věcí a díky báječné rodině prožívá úžasný psí život. Kéž by se tak skvěle mohli mít všichni pejsci ( a nejen oni ) a nemuseli by existovat útulky pro opuštěná zvířata...crying

Fotky Olivky v nové rodině zde.

 

5.1.2013 Dnes jsme opět podnikli výlet s našimi dětmi a chlupáči ( tentokrát s námi ovšem byla už pouze Otylka) do Veselí za manželovou maminkou a bráchou Jirkou. Hodinovou cestu autem všechny holky víceméně prospaly. O to víc pak měly energie na společné řáděníenlightenedlaughcheeky.

 

2.1.2013 Také Olinka se konečně dočkala své rodiny:-) Dnes od nás odjela za svými novými páníčky až na Slovensko. Bude bydlet v moc milé rodině se čtyřmi dětmi a společnost jí bude dělat i maltézáček Riky a dvě dlouhosrsté kočičky. Věřím, že prožije fajn život a v nové rodině si budou dělat vzájemně jen samou radost:-)

 

LOUČENÍ S OLINKOU

    

 

  OLINKA SE SVOU NOVOU RODINOU

                                                                                                                                                                                                 

 

1.1.2012 Přidáno novoroční přání (2012) a společná fotečka holek u stromečku smiley.   

 

 

                             

                

 

 

Psi nás udržují mladými, psi nás udržují zdravými, psi nám dávají pozitivní pohled na svět, psi z nás dělají lepší lidi'' 

Greg Louganis

Naše morčátka - CHS Budulínek

Naše staré stránky zde